
Apple A2681 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Model Number | A2681 |
| Serial# | FQ1490K7CY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $343.99
-65%$343.99
$120.40Apple A2681 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Model Number | A2681 |
| Serial# | FQ1490K7CY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2681 |
| Serial# | FQ1490K7CY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Color | BLUE |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











