Apple A2681 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | CWC9J57XJ |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2681 |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Original: $319.99
-65%$319.99
$112.00Apple A2681 Apple M2 8 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | CWC9J57XJ |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2681 |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | BLUE |
| Serial# | CWC9J57XJ |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 13 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2681 |
| 10 Key | 10 Key |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| CHARGER |
| WEBCAM |
| 10 KEY |











