
Apple A2681 Apple M2 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FQ0M2W23VF |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2681 |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $379.99
-65%$379.99
$133.00Apple A2681 Apple M2 8 Gb 256 Gb Gray Laptop
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FQ0M2W23VF |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2681 |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | FQ0M2W23VF |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Webcam | Webcam |
| Model Number | A2681 |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |











