
Apple A2681 Apple M2 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | V3FGJHF612 |
| Model Number | A2681 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $309.99
-65%$309.99
$108.50Apple A2681 Apple M2 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | V3FGJHF612 |
| Model Number | A2681 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 12 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | V3FGJHF612 |
| Model Number | A2681 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition











