
Apple A2696 Gray Tablet
| Model Number | A2696 |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | apple |
| Serial# | SMJ6M66VY3K |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Original: $194.99
-65%$194.99
$68.25Apple A2696 Gray Tablet
| Model Number | A2696 |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | apple |
| Serial# | SMJ6M66VY3K |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2696 |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Manufacturer | apple |
| Serial# | SMJ6M66VY3K |
| Color | GRAY |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











