
Apple A2696__ipad 10th Gen Blue Tablet
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Serial# | NKHK90762C |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2696__IPAD 10TH GEN |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Original: $200.00
-65%$200.00
$70.00Apple A2696__ipad 10th Gen Blue Tablet
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Serial# | NKHK90762C |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2696__IPAD 10TH GEN |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Serial# | NKHK90762C |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2696__IPAD 10TH GEN |
| Color | BLUE |
| Charger | Charger |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











