
Apple A2696__ipad 10th Gen Pink Tablet
| Color | PINK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2696__IPAD 10TH GEN |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | JN491M79Q0 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Original: $204.99
-65%$204.99
$71.75Apple A2696__ipad 10th Gen Pink Tablet
| Color | PINK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2696__IPAD 10TH GEN |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | JN491M79Q0 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | PINK |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2696__IPAD 10TH GEN |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | JN491M79Q0 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











