
Apple A2696__ipad 10th Gen Silver Tablet
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Model Number | A2696__IPAD 10TH GEN |
| Serial# | Y1FH96JJN5 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Original: $174.99
-65%$174.99
$61.25Apple A2696__ipad 10th Gen Silver Tablet
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Model Number | A2696__IPAD 10TH GEN |
| Serial# | Y1FH96JJN5 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Model Number | A2696__IPAD 10TH GEN |
| Serial# | Y1FH96JJN5 |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Color | SILVER |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / SLEEVE |











