
Apple A2722__apple Watch Se 2 Pink Smart Watch
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Material | ALUMINUM |
| Charger | Charger |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2722__APPLE WATCH SE 2 |
| Serial# | DT24WGC74W |
| Screen Size | 40MM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Apple A2722__apple Watch Se 2 Pink Smart Watch
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Material | ALUMINUM |
| Charger | Charger |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2722__APPLE WATCH SE 2 |
| Serial# | DT24WGC74W |
| Screen Size | 40MM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Material | ALUMINUM |
| Charger | Charger |
| Class | MEDIUM |
| Model Number | A2722__APPLE WATCH SE 2 |
| Serial# | DT24WGC74W |
| Screen Size | 40MM |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











