
Apple A2757__ipad 10th Gen Yellow Tablet
| Serial# | VXGK2VWY3L |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | YELLOW |
| Model Number | A2757__IPAD 10TH GEN |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Original: $449.99
-65%$449.99
$157.50Apple A2757__ipad 10th Gen Yellow Tablet
| Serial# | VXGK2VWY3L |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | YELLOW |
| Model Number | A2757__IPAD 10TH GEN |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | VXGK2VWY3L |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Color | YELLOW |
| Model Number | A2757__IPAD 10TH GEN |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 64 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











