
Apple A2764__ipad Pro 6th Gen Black Tablet
| Serial# | HJ7QDC7LFH |
| Charger | Charger |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2764__IPAD PRO 6TH GEN |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Apple A2764__ipad Pro 6th Gen Black Tablet
| Serial# | HJ7QDC7LFH |
| Charger | Charger |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2764__IPAD PRO 6TH GEN |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | HJ7QDC7LFH |
| Charger | Charger |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Model Number | A2764__IPAD PRO 6TH GEN |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











