
Apple A2846__iphone 15 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 358668284480607 |
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | JC91R424CC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $439.99
-65%$439.99
$154.00Apple A2846__iphone 15 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 358668284480607 |
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | JC91R424CC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 358668284480607 |
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | JC91R424CC |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Very Good, pre-owned condition











