
Apple A2846__iphone 15 128 Gb Pink Smart Phone
| Serial# | C4KMGVFM42 |
| Color | PINK |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| IMEI# | 351335418587163 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A2846__iphone 15 128 Gb Pink Smart Phone
| Serial# | C4KMGVFM42 |
| Color | PINK |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| IMEI# | 351335418587163 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | C4KMGVFM42 |
| Color | PINK |
| Class | HIGH |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2846__IPHONE 15 |
| IMEI# | 351335418587163 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition











