
Apple A2847__iphone 15 Plus 128 Gb White Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | KK94W317T4 |
| IMEI# | 35801260364360 |
| Color | WHITE |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
$449.99
Apple A2847__iphone 15 Plus 128 Gb White Smart Phone—
$449.99
Apple A2847__iphone 15 Plus 128 Gb White Smart Phone
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | KK94W317T4 |
| IMEI# | 35801260364360 |
| Color | WHITE |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | KK94W317T4 |
| IMEI# | 35801260364360 |
| Color | WHITE |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
Condition
Excellent, pre-owned condition











