Apple A2847__iphone 15 Plus 256 Gb Pink Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 359599350548838 |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | JT2C3PJF02 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $249.99
-65%$249.99
$87.50Apple A2847__iphone 15 Plus 256 Gb Pink Smart Phone
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 359599350548838 |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | JT2C3PJF02 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 359599350548838 |
| Color | PINK |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Model Number | A2847__IPHONE 15 PLUS |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Serial# | JT2C3PJF02 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











