
Apple A2849__iphone 15 Pro Max 256 Gb Black Smart Phone
| Serial# | C6JRD9XYKM |
| Color | BLACK |
| Model Number | A2849__IPHONE 15 PRO MAX |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 351071523028829 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A2849__iphone 15 Pro Max 256 Gb Black Smart Phone
| Serial# | C6JRD9XYKM |
| Color | BLACK |
| Model Number | A2849__IPHONE 15 PRO MAX |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 351071523028829 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | C6JRD9XYKM |
| Color | BLACK |
| Model Number | A2849__IPHONE 15 PRO MAX |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | 351071523028829 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
Condition
Excellent, pre-owned condition











