
Apple A2849__iphone 15 Pro Max 256 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 354058240021980 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLUE |
| Serial# | M4T41GY67X |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2849__IPHONE 15 PRO MAX |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $699.99
-65%$699.99
$245.00Apple A2849__iphone 15 Pro Max 256 Gb Blue Smart Phone
| IMEI# | 354058240021980 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLUE |
| Serial# | M4T41GY67X |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2849__IPHONE 15 PRO MAX |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 354058240021980 |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Color | BLUE |
| Serial# | M4T41GY67X |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2849__IPHONE 15 PRO MAX |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Very Good, pre-owned condition











