
Apple A2874 Apple M2 8 Gb 256 Gb White Desktop
| Color | WHITE |
| Serial# | MTGJ22Y5DY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2874 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $783.99
-65%$783.99
$274.40Apple A2874 Apple M2 8 Gb 256 Gb White Desktop
| Color | WHITE |
| Serial# | MTGJ22Y5DY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2874 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | WHITE |
| Serial# | MTGJ22Y5DY |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2874 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |











