
Apple A2881 Apple M2 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | NQXG2YG714 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2881 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Apple A2881 Apple M2 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | NQXG2YG714 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2881 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 14 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Serial# | NQXG2YG714 |
| Charger | Charger |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Color | BLACK |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Model Number | A2881 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |











