Apple A2881__iphone 14 128 Gb Purple Smart Phone
| Model Number | A2881__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | LCQK32HW17 |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 35057719229635 |
| Color | PURPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $254.99
-65%$254.99
$89.25Apple A2881__iphone 14 128 Gb Purple Smart Phone
| Model Number | A2881__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | LCQK32HW17 |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 35057719229635 |
| Color | PURPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2881__IPHONE 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Serial# | LCQK32HW17 |
| Carrier | T - MOBILE |
| IMEI# | 35057719229635 |
| Color | PURPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition











