
Apple A2898 Gray Tablet
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2898 |
| Color | GRAY |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | KWW427Y5RQ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Original: $454.99
-65%$454.99
$159.25Apple A2898 Gray Tablet
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2898 |
| Color | GRAY |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | KWW427Y5RQ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A2898 |
| Color | GRAY |
| Class | MEDIUM |
| Serial# | KWW427Y5RQ |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











