
Apple A2926 Gray Tablet
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Model Number | A2926 |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Serial# | KJ4K02M9LR |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Apple A2926 Gray Tablet
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Model Number | A2926 |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Serial# | KJ4K02M9LR |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity (GB) | 256 GB |
| Model Number | A2926 |
| Class | HIGH |
| CASE / SLEEVE | CASE / SLEEVE |
| Charger | Charger |
| Serial# | KJ4K02M9LR |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CASE / SLEEVE |
| CHARGER |











