
Apple A2941 Apple M2 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Model Number | A2941 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Serial# | XG02MQJMHG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 14 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Apple A2941 Apple M2 8 Gb 256 Gb Black Laptop
| Model Number | A2941 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Serial# | XG02MQJMHG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 14 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| SOLID STATE HARD DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2941 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | BLACK |
| 10 Key | 10 Key |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Manufacturer | APPLE |
| Charger | Charger |
| Serial# | XG02MQJMHG |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 14 |
| SOLID STATE HARD DRIVE | SOLID STATE HARD DRIVE |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| 10 Key |
| Charger |
| Webcam |
| WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE |
| SOLID STATE HARD DRIVE |











