
Apple A2941 Apple M2 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | L3WPQC3JRO0 |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2941 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Apple A2941 Apple M2 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | L3WPQC3JRO0 |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2941 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Webcam | Webcam |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | L3WPQC3JRO0 |
| Screen size (inches) | 15 |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Color | SILVER |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A2941 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |











