
Apple A2991 Apple M2 16 Gb 500 Gb Gold Laptop
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | |
| Model Number | A2991 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GOLD |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A2991 Apple M2 16 Gb 500 Gb Gold Laptop
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | |
| Model Number | A2991 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GOLD |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | APPLE M2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | |
| Model Number | A2991 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GOLD |
Condition
Excellent, pre-owned condition











