
Apple A2991 Intel Core M3 32 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Model Number | A2991 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | LTX4LJ7KHF |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $2,084.99
-65%$2,084.99
$729.75Apple A2991 Intel Core M3 32 Gb 1 Tb Gray Laptop
| Model Number | A2991 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | LTX4LJ7KHF |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A2991 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| Color | GRAY |
| Screen size (inches) | 17 |
| RAM Memory (GB) | 32 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 1 TB |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | LTX4LJ7KHF |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











