
Apple A3081__iphone 16 256 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | AT&T |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 35 368583 616213 2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Color | BLUE |
| Serial# | FV9D419RWV |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $519.99
-65%$519.99
$182.00Apple A3081__iphone 16 256 Gb Blue Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | AT&T |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 35 368583 616213 2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Color | BLUE |
| Serial# | FV9D419RWV |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Carrier | AT&T |
| Class | MEDIUM |
| IMEI# | 35 368583 616213 2 |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3081__IPHONE 16 |
| Color | BLUE |
| Serial# | FV9D419RWV |
Condition
Very Good, pre-owned condition











