
Apple A3082__iphone 16 Plus 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | CQFRW3M2MM |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354035830088215 |
| Color | BLACK |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $599.99
-65%$599.99
$210.00Apple A3082__iphone 16 Plus 128 Gb Black Smart Phone
| Serial# | CQFRW3M2MM |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354035830088215 |
| Color | BLACK |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | CQFRW3M2MM |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | T - MOBILE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| IMEI# | 354035830088215 |
| Color | BLACK |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| Class | MEDIUM |
Condition
Very Good, pre-owned condition











