
Apple A3082__iphone 16 Plus 128 Gb Purple Smart Phone
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | PURPLE |
| Serial# | HGJ9W6QJYQ |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| IMEI# | 355603309525832 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $615.99
-65%$615.99
$215.60Apple A3082__iphone 16 Plus 128 Gb Purple Smart Phone
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | PURPLE |
| Serial# | HGJ9W6QJYQ |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| IMEI# | 355603309525832 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | PURPLE |
| Serial# | HGJ9W6QJYQ |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| IMEI# | 355603309525832 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











