
Apple A3082__iphone 16 Plus 256 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 359049972303352 |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| Serial# | M2PXQ3X1CV |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | AT&T |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $692.99
-65%$692.99
$242.55Apple A3082__iphone 16 Plus 256 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 359049972303352 |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| Serial# | M2PXQ3X1CV |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | AT&T |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Class | MEDIUM |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| IMEI# | 359049972303352 |
| Model Number | A3082__IPHONE 16 PLUS |
| Serial# | M2PXQ3X1CV |
| Manufacturer | APPLE |
| Carrier | AT&T |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











