
Apple A3083__iphone 16 Pro 128 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 359896927525871 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Serial# | H7VGD94T52 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $642.99
-65%$642.99
$225.05Apple A3083__iphone 16 Pro 128 Gb Black Smart Phone
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 359896927525871 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Serial# | H7VGD94T52 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 359896927525871 |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO |
| Class | HIGH |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Serial# | H7VGD94T52 |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition











