
Apple A3083__iphone 16 Pro 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 355983888233413 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | VERIZON |
| Color | BLACK |
| Serial# | GVFPD4X4V4 |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A3083__iphone 16 Pro 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 355983888233413 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | VERIZON |
| Color | BLACK |
| Serial# | GVFPD4X4V4 |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 355983888233413 |
| Class | MEDIUM |
| Carrier | VERIZON |
| Color | BLACK |
| Serial# | GVFPD4X4V4 |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Manufacturer | APPLE |
Condition
Excellent, pre-owned condition











