
Apple A3083__iphone 16 Pro 128 Gb Rose Gold Smart Phone
| IMEI# | 352657192927458 |
| Serial# | CLW9962WYC |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Color | ROSE GOLD |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Apple A3083__iphone 16 Pro 128 Gb Rose Gold Smart Phone
| IMEI# | 352657192927458 |
| Serial# | CLW9962WYC |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Color | ROSE GOLD |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 352657192927458 |
| Serial# | CLW9962WYC |
| Carrier | CARRIER UNLOCKED |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3083__IPHONE 16 PRO |
| Color | ROSE GOLD |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition











