
Apple A3112 Apple M2 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A3112 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | F69Y0X63HK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
Original: $1,199.99
-65%$1,199.99
$420.00Apple A3112 Apple M2 16 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A3112 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | F69Y0X63HK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Model Number | A3112 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | F69Y0X63HK |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | SILVER |
| Screen size (inches) | 14 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / BAG |











