
Apple A3113 Apple M2 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3113 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Serial# | LVVX2WWJXT |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Apple A3113 Apple M2 16 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3113 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Serial# | LVVX2WWJXT |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Screen size (inches) | 16 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3113 |
| Color | SILVER |
| Charger | Charger |
| Serial# | LVVX2WWJXT |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Manufacturer | APPLE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |











