
Apple A3114 Intel Core M3 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A3114 |
| Color | SILVER |
| Serial# | G51WE02R54G |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A3114 Intel Core M3 8 Gb 500 Gb Silver Laptop
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A3114 |
| Color | SILVER |
| Serial# | G51WE02R54G |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
| Processor Type | Intel Core M3 |
| RAM Memory (GB) | 8 GB |
| Model Number | A3114 |
| Color | SILVER |
| Serial# | G51WE02R54G |
| Screen size (inches) | 15 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Very Good, pre-owned condition











