
Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 356842896223018 |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | HFH455XH43 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Original: $350.00
-65%$350.00
$122.50Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
| IMEI# | 356842896223018 |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | HFH455XH43 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| IMEI# | 356842896223018 |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Class | MEDIUM |
| Color | BLACK |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | CRICKET |
| Manufacturer | APPLE |
| Serial# | HFH455XH43 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











