
Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 354741551955785 |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Class | HIGH |
| Serial# | G3734JP4Q6 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
| Color | BLACK |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 354741551955785 |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Class | HIGH |
| Serial# | G3734JP4Q6 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | BLACK |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 354741551955785 |
| Carrier | AT&T |
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Class | HIGH |
| Serial# | G3734JP4Q6 |
Condition
Excellent, pre-owned condition











