
Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | null |
| Serial# | H5P6Y2DDWX |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Original: $224.99
-65%$224.99
$78.75Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | null |
| Serial# | H5P6Y2DDWX |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Carrier | METRO PCS |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| CASE / COVER | CASE / COVER |
| Manufacturer | APPLE |
| Class | HIGH |
| IMEI# | null |
| Serial# | H5P6Y2DDWX |
| Color | BLACK |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CASE / COVER |











