
Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 354741559659843 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | H4C3JXFQOV |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Apple A3212__iphone 16e 128 Gb Black Smart Phone
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 354741559659843 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | H4C3JXFQOV |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Internal Storage Capacity | 128 GB |
| Color | BLACK |
| Model Number | A3212__IPHONE 16E |
| Manufacturer | APPLE |
| IMEI# | 354741559659843 |
| Carrier | T - MOBILE |
| Serial# | H4C3JXFQOV |
| Class | HIGH |
Condition
Excellent, pre-owned condition











