Apple A3238 Amd A10 16 Gb 256 Gb White Desktop
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | A3238 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | WHITE |
| Serial# | SY6J5QYKWJV |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $389.99
-65%$389.99
$136.50Apple A3238 Amd A10 16 Gb 256 Gb White Desktop
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | A3238 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | WHITE |
| Serial# | SY6J5QYKWJV |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Processor Type | AMD A10 |
| Model Number | A3238 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Color | WHITE |
| Serial# | SY6J5QYKWJV |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |











