Apple A3240 Apple M1 Pro 18 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Serial# | GJN2Y92T3 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 18 GB |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Model Number | A3240 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $433.99
-65%$433.99
$151.90Apple A3240 Apple M1 Pro 18 Gb 256 Gb Silver Laptop
| Serial# | GJN2Y92T3 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 18 GB |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Model Number | A3240 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | GJN2Y92T3 |
| Color | SILVER |
| RAM Memory (GB) | 18 GB |
| Processor Type | APPLE M1 PRO |
| Model Number | A3240 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Screen size (inches) | 14 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition











