
Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | D6DM6NGJYV |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | A3240 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $644.99
-65%$644.99
$225.75Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | D6DM6NGJYV |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | A3240 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | D6DM6NGJYV |
| Charger | Charger |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Screen size (inches) | 12 |
| Model Number | A3240 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Color | BLUE |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| WIFI CONNECTIVITY |











