Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| Model Number | A3240 |
| Color | BLUE |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | CXD6W2FR4K |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| CHARGER |
Original: $554.99
-65%$554.99
$194.25Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Charger | Charger |
| Model Number | A3240 |
| Color | BLUE |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | CXD6W2FR4K |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Charger | Charger |
| Model Number | A3240 |
| Color | BLUE |
| Webcam | Webcam |
| Serial# | CXD6W2FR4K |
| Processor Type | APPLE M2 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Screen size (inches) | 15 |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| WEBCAM |
| CASE / BAG |
| CHARGER |











