
Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | GLWHKQ4TP4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3240 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Original: $379.99
-65%$379.99
$133.00Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | GLWHKQ4TP4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3240 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | BLUE |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Charger | Charger |
| Serial# | GLWHKQ4TP4 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Manufacturer | APPLE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Model Number | A3240 |
| Screen size (inches) | 13 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |











