
Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Gold Laptop
| Color | GOLD |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | SJC56V44KQF |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A3240 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Gold Laptop
| Color | GOLD |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | SJC56V44KQF |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A3240 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Color | GOLD |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Serial# | SJC56V44KQF |
| Manufacturer | APPLE |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A3240 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Processor Type | APPLE M2 |
Condition
Very Good, pre-owned condition











