
Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | DY2PR9PC91 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3240 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | DY2PR9PC91 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3240 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Webcam | Webcam |
| Color | GRAY |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Serial# | DY2PR9PC91 |
| Screen size (inches) | 13 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| Model Number | A3240 |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |
| WEBCAM |
| WIFI CONNECTIVITY |











