
Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A3240 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | FJQH7NCDK2 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
$420.00
Original: $1,199.99
-65%Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Gray Laptop—
$1,199.99
$420.00Apple A3240 Apple M2 16 Gb 256 Gb Gray Laptop
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A3240 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | FJQH7NCDK2 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Overview
Condition
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Model Number | A3240 |
| Charger | Charger |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Screen size (inches) | 14 |
| Manufacturer | APPLE |
| CASE / BAG | CASE / BAG |
| Serial# | FJQH7NCDK2 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Color | GRAY |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| CHARGER |
| CASE / BAG |











