Apple A3240 Apple M2 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Model Number | A3240 |
| Serial# | H60WH02F5Y |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |
Original: $649.99
-65%$649.99
$227.50Apple A3240 Apple M2 16 Gb 500 Gb Blue Laptop
| Model Number | A3240 |
| Serial# | H60WH02F5Y |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Model Number | A3240 |
| Serial# | H60WH02F5Y |
| Webcam | Webcam |
| Screen size (inches) | 13 |
| Color | BLUE |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| OPTICAL DRIVE | OPTICAL DRIVE |
| Processor Type | APPLE M2 |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Charger | Charger |
| Manufacturer | APPLE |
| WIFI CONNECTIVITY | WIFI CONNECTIVITY |
| Internal Storage Capacity | 500 GB |
Condition
Very Good, pre-owned condition
Additional features| WIFI CONNECTIVITY |
| WEBCAM |
| CHARGER |
| OPTICAL DRIVE |











