
Apple A3240 Apple M4 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Serial# | GC2L2DL26F |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A3240 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Processor Type | APPLE M4 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Original: $644.99
-65%$644.99
$225.75Apple A3240 Apple M4 16 Gb 256 Gb Blue Laptop
| Serial# | GC2L2DL26F |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A3240 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Processor Type | APPLE M4 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Serial# | GC2L2DL26F |
| Screen size (inches) | 13 |
| Model Number | A3240 |
| Manufacturer | APPLE |
| Is This a Chromebook? | NO |
| Color | BLUE |
| Processor Type | APPLE M4 |
| RAM Memory (GB) | 16 GB |
| Internal Storage Capacity | 256 GB |
Condition
Excellent, pre-owned condition











